Kişi Takip Sistemleri

Arvento Kişi ve Nesne Takip Sistemi

KİŞİ VE NESNE TAKİP SİSTEMLERİ

celikoglu bilgisayar afyon

TREYKİ KİŞİ VE NESNE TAKİP SİSTEMİ PAKETİ

Sevdikleriniz ve değerli varlıklarınız Treyki ile gözünüzün önünde ve güvende.

İhtiyacınız olan her şey tek bir pakette:

• Treyki
• Yazılımlar
• Lisanslı Haritalar
• 7/24 Çağrı Merkezi

TREYKİ

Küçük ebatları ve hafifligi ile çantada, cepte hatta bir klips ile üstte kolayca taşınabilir,
Tek bir butona basarak önceden tanımlanmış numaralara Acil Durum (SOS) sinyali gönderebilir,
Aranabilir veya tek bir tuş ile önceden tanımlanmış bir numarayı arayabilir. Handsfree özelliği ile sesli görüşme yapılabilir,
Tanımlanabilir butonlar sayesinde tek bir tuş ile önceden tanımlanmış kişi veya kişilere SMS veya e-posta gönderebilir,
Entegre G-Sensör sayesinde çarpma, düşme gibi durumları algılayabilir.
celikoglu bilgisayar afyon
celikoglu bilgisayar afyon

GELİŞMİŞ YAZILIM UYGULAMALARI

Takip Paketi ile size verilecek şifrelerle araçlarınızı ister “Web Tabanlı Yazılım” ile, isterseniz bilgisayarınıza kuracağınız “Desktop Yazılımı” ile kolayca takip edebileceksiniz. Arvento’nun akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için geliştirdiği iPhone, iPad, BlackBerry, Android  ve Windows Phone uygulamalarını indirerek araçlarınızı cep telefonunuz ve tablet bilgisayarlarınızdan da kolaylıkla izleyebileceksiniz.

LİSANSLI HARİTALAR

Dünyanın Haritası Sokak Sokak Ekranınızdan Avrupa, Azerbaycan, Arap Yarımadası, CIS ülkeleri ile K.K.T.C. haritalarının yanı sıra Türkiye’de 81 ilin ve birçok ilçenin cadde, sokak ve önemli yerler detayındaki lisanslı haritalarını kullanabilecek, araçlarınızı bu haritalar üzerinde izleyebileceksiniz.

2 yıllık abonelik süresince haritalar ücretsiz olarak güncellenecektir. Dilerseniz kendinize ve müşterilerinize ait bina ve bölgeleri ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento’nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz.

2 YILLIK ABONELİK HİZMETİ

Konusunda tecrübeli ve sertifikalı, alanının en geniş yetkili servis ağı ile gözünüz arkada kalmayacak. Türkiye’nin en yaygın satış sonrası hizmet ağına sahip Arvento sizlere 81 ilde hizmet verecek. Standart Pakete imt.11 araç takip cihazının 81 ilde Arvento Yetkili Servisleri tarafından montajı ve sonrasında garanti kapsamındaki her türlü bakım ve servisi dahil edilmiştir.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Kesintisiz hizmet ve destek için Arvento çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacak. Isterseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmet paketimiz ile araçlarınızı biz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir ve acil bir durumda anında sizi bilgilendirebiliriz.