Güvenlik Kamera Sistemleri

Afyon Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemi

celikoglu bilgisayar afyon

Günümüzde kamera sistemlerinin önemi ve gerekliliği tartışmaz bir noktaya gelmiştir. Gerek güvenlik gerek ise olay aydınlatma özellikleriyle kamera sistemleri bireysel ve kurumsal bazda ihtiyaçlara cevap vermektedir. Gelişen teknoloji birçok elektronik cihazda olduğu gibi güvenlik kameralarına da büyük artılar katmıştır. Bugün sayısız fabrika, site , ev ve iş yeri güvenlik ihtiyaçlarının önemli bir bölümünü kamera sistemleri kullanarak çözmüştür, her geçen gün artan talepler, kamera teknolojisinde kaçınılmaz bir ilerlemeye yol açmıştır ve açmaya da devam edecektir. Özellikle ip kameraların hızlı gelişmesiyle birlikte kamera sistemleri; yüksek verimlilik , kurulum ve kullanım kolaylığı konularında büyük gelişme kaydederek vazgeçilmez güvenlik sistemleri unsurlarından biri haline gelmiştir.

Ip kameralar kamera sistemlerinde sık kullanılan, görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ ya da internet üzerinden bunlara ulaşmalarını sağlayan kameralardır. Kendi IP numaraları vardır. Üzerlerindeki yazılıma tıpkı bir web sunucusu gibi haraket ederler.

Programlanabilme, görüntü depolayabilme, alarm yönetimi, haraket algılama gibi birçok özellikle donatılmıştır. IP kameraların herhangi bir bilgisayara bağlı olmaları gerekmez. Ağdaki router, switch yada huba bağlı olması yeterlidir. Çelikoğlu Bilgisayar olarak kamera güveliği sisteminde müşterilerimize profesyonel çözümler üretiyoruz.